Prosinec 2010

Jenna Cavanaugh

22. prosince 2010 v 13:00 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Jenna Cavanaugh::.


Sourozenci: Toby Cavanaugh
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Okouzlující, elegantní a zcela nevyzpytatelná. Jenna Cavanaugh ztratila zrak, ale získala pozornost ostatních. Kamkoliv jde, lidé na ni zírají a šeptají si. A jen pohled na ni nažene Arii, Hanně, Emily a Spencer strach. Co je na Jenně tak strašidelného? Jaké tajemství skrývá?

Wren Kim

22. prosince 2010 v 12:51 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Wren Kim::.

Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Ve Wrenovi našla Melisa toho pravého. Před svojí budoucí manželkou má tento nádherný student medicíny pár tajemství. Nejmenší z nich jsou cigarety, které kouří, když se Mell nedívá. Mezi Spencer a Wrenem pracuje chemie, které se Wren nebrání. Mašla Melisa opravdu toho pravého?
Mona Vanderwall

22. prosince 2010 v 12:43 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Mona Vanderwall::.

Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Před lety se Mona snažila zoufale dostat do party k Alison, ale pro ně byla jenom hlupačka, které se chtěly za každou cenu vyhnout. Od Alisonina zmizení se hodně změnilo. Nyní je Mona jednou z nejpopulárnějších holek na škole a její nejlepší kamarádka není nikdo jiný než Hanna Marin. Ale mohou se lidé tolik změnit? Co se stane z Monou teď, když se Hanna opět stýká se svými starými přítelkyněmi?


Maya St. Germain

22. prosince 2010 v 12:39 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Maya St. Germain::.

Barva vlasů: Černá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Maya se zrovna přistěhovala do města. Je nesobecká, vtipná, smělá a vzpurná. Pokud to nestačí, aby si ji v Rosewoodu všimli, pomůže jim fakt, že žije v Alisonině bývalém domě. Hned se spřátelí s Emily, od počátku je mezi nimi chemie, která přesahuje pouhé přátelství. Jak daleko to nechají zajít? Maya má někoho, komu může důvěřovat, ale může Emily důvěřovat Maye? Může s ní sdílet svá nejhorší tajemství? A jaká tajemství Maya skrývá?


Melissa Hastings

22. prosince 2010 v 12:32 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Melissa Hastings::.

Sourozenci: Spencer Hastings
Rodiče: Peter Hastings a Paní Hastings
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Speceřina starší sestra Melissa má vše co kdy chtěla.
Zrovna byla přijata na Wharton School of Business a je zasnoubená s tím nejsladším studentem medicíny na světě. Nebojí se vzít si to, co ještě nemá. Jako například zrekonstruovaný domek, který měla dostat Spencer. Co Melissa udělá, když si Spencer vezme něco jejího? Jejího perfektního snoubence Wrena? Koneckonců, Spencer již jednoho Melissina expřítele políbila. Udělá to znovu, udělá více? Mezi Melissou a Spencer zuří rivalita. Otázkou je, jak špatné to bude?

Ashley Marin

22. prosince 2010 v 12:24 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Ashley Marin::.

Děti: Hanna Marin
Barva vlasů: Hnědočervená
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Hannina máma Ashley tvrdě pracuje na všem, co dělá. Je svobodná, pracující matka, která pečuje o svůj vzhled. Manžel ji a Hannu opustil, nechal je bez ničeho. Dobrou zprávou je, že vytvořila pevné pouto mezi matkou a dcerou. Ashley by pro Hannu udělala cokoli, napravila vše zlé, co její dcera spáchá. Podle Ashley není v Rosewoodu místo pro chyby. Ale může Hannu ochránit před tím, co přichází?

Byron Montgomery

21. prosince 2010 v 17:05 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Byron Montgomery::.

Manželka: Ella Montgomery
Děti: Mike Montgomery
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představen v: Pilot (1x01)Ariin otec je typ profesora, o kterém sní každá vysokoškolská dívka - krásný, chytrý a profesionálním způsoben sexy. Představuje obraz dokonalého otce. Bohužel, vztah se studenkou nesedí k jeho dokonalé image, kterou si snaží těžce udržet. Co by se stalo, kdyby lidé zjistili, že není ten, za koho se vydává? Je tu tlak na jeho vztah s Ariou. Mohou se otec a dcera někdy smířit? Nebo tajemství zničí jejich rodinu?Ella Montgomery

21. prosince 2010 v 16:59 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters


.::Ella Montgomery ::.


Manžel: Byron Montgomery
Děti: Mike Montgomery
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)Chytrá, krásná a přemýšlivá, Ella Montgomery je na sebe hrdá co se týče jejich dětí a věří v rodinu. Má překrásný vztah se svými dětmi. Ona a Aria jsou přítelkyně tak dobré, jak jen mohou matka s dcerou být. Přesto jsou zde věci o její rodině, o kterých Ella neví. Jak se bude cítit, když tato tajemství vyjdou na světlo.?Alison Dilaurentis

21. prosince 2010 v 16:48 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters.::Alison Dilaurentis::.

Barva vlasů: Blond
Poprvé představena v: Pilot (1x01)


Je to rok co Alison zmizela, ale v myslích svých kamarádek zůstává nadále. Byla to jejich královna a také nejpopulárnější holka ve škole. Věděla všechna tajemství, ale teď, když zmizela, si její přátelé začínají uvědomovat, jak málo toho o ní věděli. (Pokoušejí se zjistit více o jejím tajemném zmizení) Dostávají podivné zprávy od "A" - zprávy, které obsahují informace, které by mohla vědět pouze Alison. Také vidí siluety někoho, kdo vypadá přesně jako Alison. Ale to nemůže být Alison. Nebo ano?


Ezra Fitz

20. prosince 2010 v 17:19 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Ezra Fitz::.

Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představen v: Pilot (1x01)

Nový učitel angličtiny na Rosewoodské střední je ideálem každé dívčí fantazie. Je roztomilý, mladý a naprosto nedosažitelný. Ezra ví lépe než kdo jiný, že se nesmí zaplést s žádnou ze svých studentek, ale srdci neporučíš. Otázka je: Dokáže Ezra udržet své city a touhy na uzdě? Navenek působí jako správný učitel, ale uvnitř pociťuje vášeň, která by mohla způsobit jeho pád.

Emily Fields

20. prosince 2010 v 17:02 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Emily Fields::.

Věk: 17 let
Rodiče: Pam Fields
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Život Emily Fields se zdá perfektní. Měl by být. Koneckonců, její matka se snaží, aby Emily měla vše, co by měla mít. Tak proč Emily sní o tom, že opustí Rosewood? Je to sportovní hvězda, má populárního přítele, ale cítí se jako outsider. Možná to je důvod, proč se upne na Mayu, novou dívku ve městě. Rychle se z nich stanou kamarádky, ale Emilyniny city se začnou trochu komplikovat. Pro Emily to začíná být více, než jen pouhé přátelství. Otázkou je, jak daleko to nechá zajít? Bude muset své city tajit? "A" poukáže na to, že toto není jediné tajemství, které Emily skrývá.

Spencer Hastings

20. prosince 2010 v 16:54 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Spencer Hastings::.

Věk: 16 let
Rodiče: Peter Hastings a Paní Hastings
Sestra: Melissa Hastings
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Klasický snaživý žák, Spencer Hastings spojuje školu, charitativní práce, pozemní hokejový tým a udržení alespoň malé popularity- to vše bez porušení sladké tváře. To je dívka, která by mohla stát za Alison, ikdyž by nikdo jiný neměl odvahu. Ale když ona a její přítelkyně začnou dostávat tajemné pzprávy od "A", dokonce i klidná, chladná a vyrovnaná Spencer ukáže trochu napětí. A když si uvědomí, že svádí snoubence své sestry, musí se ptát, jestli vše zvládne?

Hanna Marin

20. prosince 2010 v 16:42 | M. Elen |  Pretty Little Liars » Characters

.::Hanna Marin::.

Věk: 17 let
Rodiče: Ashley Marin
Barva vlasů: Blond
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Hanna Marin jde za tím, co chce. Čím více je to proti pravidlům, tím lépe - ať už je to pár slunečních brýlí, nezdravé jídlo, nebo její cudnost (ta je ale jištěná ctností přítele). Na Rosewoodské střední je to "ta" dívka a je expert na vytvoření zdání perfektního života. Co by lidé řekli, kdyby věděli, že porušuje zákon? Dnes Hanna určuje pravidla školy, ale tajemné zprávy od "A" jsou znepokojující. Jak snadné by bylo svrhnout Hannu z jejího trůnu?

Aria Montgomery

20. prosince 2010 v 15:55 | Catheline |  Pretty Little Liars » Characters
.::Aria Montgomery::.

Věk: 17 let
Rodiče: Ella and Byron Montgomery
Bratr: Mike
Barva vlasů: Tmavě hnědá
Poprvé představena v: Pilot (1x01)

Aria Montgomery se vrátila do Rosewoodu, po ročním pobytu na Islandu. Rok se může zdát jako celý život, protože se Aria náhle ve svém rodném městě cítí jako outsider. Z novu začíná komunikovat se svými starými přáteli, ale pouze čas ukáže, jestli je jejich tajemství spojí nebo je odtrhne od sebe. Naštěstí Aria má skvělý vztah s matkou, ale i její skoro perfektní rodina má svá tajemství. Aria má jedeno z jejich vlastních, které je příliš nebezpečné, aby ho s někým sdílela. Tak jak to že je "A" ví?


Become Affiliates

20. prosince 2010 v 15:27 | M. Elen
................................................................................................................................................
NAPIŠ DO KOMENTÁŘE:

» přezdívka
» blog/web
» tvůj věk
» zaměření tvého blogu
» proč chceš spřátelit?
................................................................................................................................................

ZÁKLADNÍ PRAVIDLA

» blog/web musíš mít alespoň tři měsíce
» chodit na můj blog 2x do týdne a nechávat komentáře (ale k tématu, nepsat návštěva nebo obíhám)
» nepsat vulgární komentáře, spamy apod.
» tvůj blog/web nesmí být anti nebo eroticky zaměřený obsah
» když někam pojedeš na delší dobu nebo budeš mít hiautus → dáš vědět
» nespřáteluju s blogy o Tokio hotel
» pak ti napíšu na blog/web jestli s tebou spřátelím